• DOLAR
  3,8153
  % 0,26
 • EURO
  4,6993
  % -0,09
 • ALTIN
  163,4900
  % 0,28
 • BIST
  $9.231
  % 6,80
   
     
Beşiktaş Vida transferinde son dakika gelişmesi

Beşiktaş Vida transferinde son dakika gelişmesi

Beşiktaş Domagoj Vida transferinde son dakika gelişmesi son hızıyla devam ediyor. Dinamo Kiev’den bir türlü bağlarını koparamayan Yıldız Futbolcu Domagoj Vida Fikret Orman ile görüştü ve yardım istediği öne sürüldü.

Domagoj Vida transferi Dinamo Kiev‘in fiyatını artırması sonucunda transfer yapılamadığı Şampiyonlar Ligi için Beşiktaş UEFA bildiri gönderilmesi ve transferin ocak ayına kalması bekleniyor. Dinamo Kiev’in Sorunlu başknı Igor Surkis tutumsuz davranışları yüzünden transferin yapılamadığı söylenmekde.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Domagoj Vida aralarında gecen şaşırtıcı diyalog olduğu söyleniyor. Önümüzdeki Ocak ayında İstanbul’a gelmesi beklenen Yıldız Futbolcu Domagoj Vida bedelsiz olarak transfer edileceğini ve Dinamo Kiev’de artık kalmak istemediğini Beşiktaş Başkanı Fikret Ormana açıkladı.

Başkanı Fikret Orman Transfer konusunda elimizden gelenin en iyisini yapılacağını belirti ve kulübün tüm desteklerini kullanacağını sözlerine ekleyip sabırlı olmasını gerektiğini söylediği öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?