Seda Ocak kimdir nereli (Survivor 2019 kadrosu, Seda Ocak kaç yaşında)

Her sene milyonları ekran başına kilitleyen Survivor yarışma programı, bu sene de nefes kesmeye devam edecek. 2 Şubat Cumartesi günü TV8 ekranlarında olacak Survivor 2019’da, Türkiye- Yunanistan mücadelesine tanık olacağız. Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı Türkiye takımının kadrosunda en çok dikkat çeken isimlerden birisi de Seda Ocak oldu.

Seda Ocak kimdir nereli (Survivor 2019 kadrosu, Seda Ocak kaç yaşında)
02 Şubat 2019 - 23:12

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da TV8 ekranlarında yayınlanacak olan fenomen yarışma Survivor, 2 Şubat Cumartesi günü ekranlarda olacak. Survivor 2019’a sayılı günler kala, yarışacak isimler de büyük merak konusu olmaya başladı. Türkiye-Yunanistan çekişmesine ev sahipliği yapacak olan Survivor 2019’da dikkat çeken isimlerin başında, geçen yılın yarışmacılarından Sema Aydemir’in ikizi olan Seda Ocak yer aldı. Sema’nın ikizi olan Seda Ocak kaç yaşında, nereli? İşte Seda Ocak hakkında merak edilen her şey…

SEDA OCAK KİMDİR?
Eski yarışmacılardan Sema'nın ikizi olan Seda 34 yaşında ve Bursalıdır. Eski milli atlet ve antrenördür.
İki çocuğu vardır. Seda Ocak kendisini şöyle anlatıyor; Atletizme Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik.
Ben 100 metre engelli koşucuyum. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktım. Survivor'a hazırlık
aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda
işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum. Seda yayınlanan tanıtımda ise, "Öncelikle söyleyeyim ben Sema değil ikiziyim. Peki, Sema mı, Seda mı? Onu da Survivor'da görelim; ifadelerini kullandı. Seda’nın yarışma öncesi son paylaşımı da şu şekilde oldu: Ben gidiyorum! Hayalimi yasamaya, yarismaya,elimden geleni yapmaya tekrar kırmızı beyaz olmaya.Beni merak etmeyin başımın çaresine bakarım.çocuklarim önce aslan gibi kocama sonra koskoca aileme emanet! Tek dilegim benimle gurur duymanız Allaha emanet olun."

SURVİVOR 2019 TÜRKİYE TAKIMININ YARIŞMACILARI

Hakan KANIK
Sude BURCU
Yusuf KARAKAYA
Seda OCAK
Bora EDİN
Ecem ONARAN
Hikmet TUĞSUZ

Kader KARAKAYA
Atakan IŞIKTUTAN
Melisa EMİRBAYER
Büşra YALÇIN
Okay KÖKSAL

YORUMLAR

  • 0 Yorum