Sağlık Bakanlığı Proje Kapsamında 21 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Yok

Sağlık Bakanlığı yeni bir duyuru yayımladı. Proje Kapsamında KPSS Şartı Olmadan 21 Personel Alımı Yapılacak. İşte kadrolar ve başvuru şartları.

Sağlık Bakanlığı Proje Kapsamında 21 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Yok
25 Nisan 2019 - 17:20

Sağlık Bakanlığıresmi internet sitesinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre Sağlık Bakanlığına bağlı olan Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğüne Danışma projesi kapsamında 21 personel istihdam edilecek. Söz konusu olan Proje Sağlık Sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi yönünde yapılacak olup Danışma Proje süresi Haziran 2019 ile Mayıs 2020 tarihleri arasında yapılacak olup bu yönde tam zamanlı çalışacak personel alınacak.

Sözleşmeler İdarenin ihtiyacına, danışmanın performansına ve finans kaynağının durumuna göre Proje süresince yıllık olarak yenilenebilecektir. İşin süresi yaklaşık 12 ay olup danışman tedarik sürecinin uzaması halinde bu süre kısalabilir.

HANGİ KADROLARA İSTİHDAM YAPILACAK?

Sağlık Bakanlığı 21 personel alımı yapacak. Buna göre, 4 İş Analisti, 1 İş Zekası Geliştirme Danışmanı, 4 Karar Destek Uzmanı,1 Kıdemli Yazılım Mimarı, 2 Veri Kalitesi, Test ve  Analiz Uzmanı, 2 Veri Tabanı Danışmanı, 3 Yapay Zeka Uzmanı, 1 Yazılım Geliştirme Danışmanı ve 3 Yazılım Test Personeli kadrolarına istihdam sağlanacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum