O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe'nin Yerine Seda Sayan mı Gelecek Tepkiler Çığ Gibi

O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe'nin Yerine Seda Sayan'ın Geleceği Söylentisi Sosyal Medyayı Ayaklandırdı.. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin ayrılığının ardından O Ses Türkiye'ye Seda Sayan'ın geleceği sosyal medyayı ayaklandırdı. Yarışmaya Yıldız Tilbe'nin yerine Seda Sayan'ın geleceğini öğrenen kullanıcılar, Acun Ilıcalı'ya tepki gösterdi.

O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe'nin Yerine Seda Sayan mı Gelecek Tepkiler Çığ Gibi
07 Eylül 2018 - 18:54

TV8 kanalının en popüler yarışması O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda Yıldız Tilbe'nin ayrılığından sonra Seda Sayan'la anlaşıldığı iddia edildi. Bu iddia ise sosyal medyada tepkilere neden oldu.

"YILDIZ TİLBE YOKSA İZLEMEYECEĞİZ"

Yıldız Tilbe yerine Seda Sayan'ın geleceğini öğrenen sosyal medya kullanıcıları Acun Ilıcalı'yı etiketleyerek programı bir daha izlemeyeceklerini söyledi. Seda Sayan'ın geçtiğimiz senelerde evlilik programı sunması, "O evlilik programı yapsın", "Umarım yarışmacıları evlendirmeye kalkmaz" gibi yorumlara neden oldu.

GÖKHAN'IN YERİNE BEYAZ GELDİ

Athena Gökhan'ın programdan ayrılmasının ardından yerine şovmen Beyazıt Öztürk geldi. Beyaz, 'O Ses' sunuculuğu teklifine 'hayır' deyip, jüri koltuğunda oturmayı tercih etti.TV8 kanalının en popüler yarışması O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda Yıldız Tilbe'nin ayrılığından sonra Seda Sayan'la anlaşıldığı iddia edildi. Bu iddia ise sosyal medyada tepkilere neden oldu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum