• DOLAR
  3,8153
  % 0,26
 • EURO
  4,6993
  % -0,09
 • ALTIN
  163,4900
  % 0,28
 • BIST
  $9.231
  % 6,80
   
     
Sosyal Medya’nın Yeni Fenomeni

Sosyal Medya’nın Yeni Fenomeni

Gün içinde vaktimizin çoğunu sosyal medyanın alması ile birlikte insanların bu mecrada yapmış oldukları paylaşım ile fenomen haline gelebiliyor. Son olarak Hamdi Alkan’ın eski eşi Canan Hoşgör ile olan evliliğinden doğmuş olan 19 yaşındaki kızları Zeynep Alkan’ın vermiş olduğu cesur pozlar ve yapmış olduğu paylaşımlarla fenomen olma olunda hızla ilerliyor.

Şuan için yaklaşık 326k takipçisi olan Zeynep Alkan‘ın paylaşımları da takipçiler arasında oldukça beğeni alıyor. Sosyal medya olarak Vine ve Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel fenomen adından sıkça söz ettirir durumda. Ağırlıklı olarak vine videoları ile dikkat çekmeyi başaran güzel fenomen çektiği komik videolar ile takipçilerini oldukça gülümsetiyor. Güzelliği yanında aynı zamanda esprili bir kişiliği olduğu da bu videolardan anlaşılıyor. Adeta babasının kızı diyebiliriz.

26 Mayıs 1998 doğumlu olan Zeynep Alkan, oyuncu yönetmen Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu, liseli gençlerin yaşamlarını konu alan bir dizi olan ve başta Birce Akalay, Mustafa Mert, Anıl Tetik, Ufuk Özkan gibi birçok ünlü oyuncunun yer almış olduğu Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde ise ilk oyunculuk deneyimini yaşadı ve Emoloji Emel karakterine hayat vererek ilk sınavından geçmiş oldu.

Ünlü isimlerin kızlarının yapmış olduğu paylaşımların çok dikkat çekiyor olması akıllara aynı şekilde ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil kızı Yasemin Erbil’i akıllara getiriyor.

İlk oyunculuk deneyimini usta oyuncuların yer almış olduğu bir dizide yapmış olması ilerideki kariyeri açısından çok önemli bir yer kaplıyor. Geleceğine henüz nasıl yön vereceğini açıklamış olmasa da bu konuda anne ve babasından almış olduğu doğuştan yetenek ve usta oyuncu yönetmen Hamdi Alkan’ın yönlendirmesi ile birlikte bu mecrada devam edecek gibi gözüküyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?