• DOLAR
  3,8050
  % -0,01
 • EURO
  4,7081
  % 0,10
 • ALTIN
  164,5595
  % 1,21
 • BIST
  $9.240
  % 7,13
   
     
Nihat Doğan Ve Ömür Varol Tekrar Birbirine Girdi

Nihat Doğan Ve Ömür Varol Tekrar Birbirine Girdi

Daha öncede Beyaz Tv stüdyolarından yumruklaşıp kavga ettikleri haberini duymuş olduğumuz Nihat Doğan ve Ömür Varol’un tekrardan karşılaşmalarıyla birlikte Beyaz Tv otoparkında kavga ettikleri ileri sürüldü. Kendine has yorumları ve üslubu ile dikkat çeken Nihat Doğan ve Ömür Varol gündeme gelmiş olan haber ile aralarında olan ilişkide  sular bir türlü durulmuyor gözüküyor.

Beyaz Tv‘de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programını geçtiğimiz Nisan ayına kadar beraber sunan ikili kavga etmiş olmaları sebebi ile yollarını ayırmıştı. Aralarında yaşanmış olan önceki kavgada çay bardakları ve yumrukların havada uçuştuğu iddia edilmiş ve kanal yönetimi bu konudan dolayı bazı kararlar almak zorunda kalmıştı. Nisan ayında programdan ayrılan Ömür Varol gene aynı kanalda sabah saatlerinde yer alan ”Ömür Varol ile Beyaz Gazete” isimli tek başına sunduğu bir programla kanal hayatına devam etmişti. Aynı kanalda çalışan ikili birbiri ile karşılaşmamak için köşe kapmaca oynayan ikili bu seferde otoparkta kavga ettikleri haberi ile gündeme tekrardan geldi.

Medyaradar’ın yapmış olduğu bu habere göre otoparkta karşılaşan ikiliden Ömür Varol’un Nihat Doğan‘a bakmasından dolayı Nihat Doğan’ın sinirlenip kaba bir üslupla neden baktığını sorması üzerine sinirlenen Ömür Varol’un arabasından cop alıp Nihat Doğan’ın üzerine yürüdüğü iddia edildi.

Bunun üzerine oldukça sinirlenen Nihat Doğan’ı kanal çalışanları tutmakta ve sakinleştirmekte güçlük çekti. Aynı zamanda ağır küfürler ve tehditler savurmaya devam eden Nihat Doğan’ı kanal çalışanları olay yerinden uzaklaştırmak zorunda kaldıkları söylendi. Ömür Varol’un aracına binip otoparkı terk etmesiyle birlikte zor sakinleştirilen Nihat Doğan’ın da kendi aracına binerek gitmiş olması olayı bitirmiş gözüküyor. Yalnız aynı kanalda çalışmakta olan bu düşman ikilinin bir sonraki karşılaşmasında ise neler yaşanacağı da merak konusu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?