• DOLAR
  3,8050
  % -0,01
 • EURO
  4,7081
  % 0,10
 • ALTIN
  164,5595
  % 1,21
 • BIST
  $9.240
  % 7,13
   
     
Murat Başoğlu’na Mahkemeden Yeni Bir Karar

Murat Başoğlu’na Mahkemeden Yeni Bir Karar

Magazin gündeminin tam ortasına oturan Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Kabadayı Başoğlu arasında ki ensest ilişkiye dair görüntülerin de olduğu ve şuan için mahkemeye verilmiş olan dava hakkında yeni bir karar ortaya çıktı.

Burcu Başoğlu’nun eşi Selçuk Kabadayı’nın avukatı tarafında mahkemeye sunulan Murat Başoğlu ile Burcu Başoğlu’nun tekne görüntüleri incelemeye alındı. Sunulan bu müstehcen görüntülerin sızmaması adına mahkeme görüntülerin olduğu bu kaydı kilit altında sakladığı ortaya çıktı.

Murat Başoğlu’nun halen evli olduğu Hande Bermek’le birlikte Bodrum’da aynı evde kaldıkları görülmüştü. Magazin basınına bomba gibi düşen bu haberi Murat Başoğlu önce yalanlamış ve o kişinin yabancı uyruklu bir kadın olduğunu ve 1 saat önce tanıştığını söylemişti. Görüntülerin çıkmasının ardından durumu kabul etmiş ve çok pişman olduğunu ifade etmişti.

Murat Başoğlu ile Burcu Başoğlu’nun ortak oldukları spor salonu ise üye kaybetmeye başladı bile. Murat Başoğlu’nun hisselerini devretmiş olduğu söylentisi ile birlikte spor salonuna gelen üyelerin, Murat Başoğlu’nu sorduklarını ve eğer o kişi burda ise biz yokuz dedikleri de öne sürüldü. Spor salonunda çalışan elemanların yapmış oldukları açıklamalara göre çoğu insan spor salonunun camına tükürüp Murat Başoğlu hakkında küfürler savurduğunu söyledi.

Bu durumdan oldukça rahatsız olan çalışanların kendilerinin yaşanmış olan bu çirkin olayla bir ilgileri olmadıklarını anlatmaya çalıştıklarını ama kimsenin bunu anlamadığını söylüyorlar. Söz konusu olan şahısla artık hiçbir bağlarının kalmadığını ve yapılmış olan bu olayın tepkilerinin onlara karşı yapılıyor olmasının çok haksız bir durum olduğunu da dile getiriyorlar. Ensest ilişkilerin kabul edilemez bir gerçek olduğunu bir kez hatırlatan bu haberle birlikte tartışmaların tekrardan ortaya çıkması kaçınılmaz bir durum oluşturdu.

Murat Başoğlu ile evli olan Hande Bermek’le devam eden evliliğinin ileriki zamanlarda ne yönde devam edeceği ise merak konusu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?