• DOLAR
  3,8050
  % -0,01
 • EURO
  4,7081
  % 0,10
 • ALTIN
  164,5595
  % 1,21
 • BIST
  $9.240
  % 7,13
   
     
Merakla Beklenen Meryem 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Merakla Beklenen Meryem 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Meryem 6. bölüm 2. fragmanı kanal d youtube sayfasından yayınlandı. Dizinin hayranları Meryem 6. bölümde Savaş öğrendiği bilgilerin hepsini polise anlatıyor.

Savaş, Oktay’ın savcılık görevini kötüye kullandığını Meryem’in avukatının Oktayın sevgilisi olduğu gerçeğini açığa çıkartıyor.Fragmandan anladığımız kadarı ile Meryemde bu gerçeği öğrenip kimlere nasıl güveneceğini anlıyor.

Meryem Oktayı korumaktan vazgeçecek mi?

6 Eylül çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Reyting Rekortmeni Meryem 6. bölümde neler olacak işte fragman;

Meryem 6. Bölüm 2. Fragmanı 6 Eylül Çarşamba

Meryem 5. Bölümde Neler Oldu İşte Özeti

Savaş, Meryem ve Oktay’ın sevgili olduklarını öğrenmesine çok az kaldı. Oktay’ın tüm engelleme çabasına rağmen Savaş, Meryem ve Oktay’ın birlikte oldukları otel basıyor. Görüğü manzara karşısında şok olur. Turan Ersoy, Sargun Holding’in yolsuzluk davası için tekrar İstanbul’a yerleşmeye geliyorlar. Savaşın babası ne kadar korktuğunu görür ama her zaman doğrulardan yanadır. Meryem’e onu çıkaranın Turan Ersoy olduğunu ve Oktay’ın babasından para aldığını ispatlamak için elinden geleni yapacaktır. Meryem onu hapisten kurtaran kişinin Oktay değil Turan olduğunu öğrenmesine çok az kalmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?