• DOLAR
  3,8050
  % -0,01
 • EURO
  4,7081
  % 0,10
 • ALTIN
  164,5595
  % 1,21
 • BIST
  $9.240
  % 7,13
   
     
Küçük Kardashian Geliyor

Küçük Kardashian Geliyor

Yaşamış odluğu lüks yaşam ve sansasyonel yaşamı ile oldukça dikkat çeken Kardashian ailesi üyelerinden Kim Kardashian’ın bebek özlemi son buluyor. Kanye West ile evli olan güzel yıldız 3. bebeklerini heyecanla beklemeye başladı.

Keeping Up With The Kardashian Series” isimli programla Kardashian ailesini hayatını anlatıldığı programda Jonathan Cheban’a yapmış olduğu konuşmada yapmış olduğu iki doğum sonrası 3. hamileliği için büyük bir risk taşıdığını ama geniş bir aile hayatını istediği için bu hamileliği taşıyıcı anne yöntemi ile doğurmayı planladığını dile getirmişti.

Uzun bir taşıyıcı anne aramasından sonra nihayet istediğini bulan Kim Kardashian şuan için artık gün sayıyor. Taşıyıcı anne konusunda oldukça seçici davranan Kardashian’ın doktorlarının yapmış olduğu açıklamaya göre her şey doğal olan süreçle giderse Ocak ayında sağlıklı bir kız çocuğuna sahip olacaklarını ve şuan için oldukça güzel bir gelişime sahip olan bir kız çocuğu olduğunu duyurdu.

Taşıyıcı anne için sıkı bir yasak listesi yapan Kim Kardashian’ın koymuş olduğu bu yasakların başında sigara, uyuşturucu ve alkol kullanımı geliyor.

Kardashian’ın bebeğini taşıyan taşıyıcı annenin sigara, alkol ve uyuşturucu kullanması kesinlikle yasak. Taşıyıcı annenin cinsel ilişki konusuna da el atan Kardashian embriyo implantasyonundan sonraki olan 3 haftalık dönem süresincede taşıyıcı anne kimse ile cinsel ilişkiye giremeyecek. Kimyasallardan uzak duracak ve saçlarını asla boyatmayacak ve sıcak ortamlardan sakınıp saunalara girmeyecek. Aynı zamanda sağlık beslenerek bebeğin gelişimine katkı sağlayacak ve spor yapacak. Bu ve birçok katı yasaklar listelemiş olan Kim Kardashian aynı zamanda taşıyıcı annenin üzüntü duyacağı nedenleri de ortadan kaldırmaya çalışacak.

Mayıs 2014 yılında Kanye West ile evlenen Kim Kardashian‘ın 4 yaşında North isimde bir kız çocukları ve 21 aylık olmuş olan Saint isimde bir oğulları bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?