• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
   
     
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Beklenen Yeni Sezon 72. Bölüm Fragman Yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Beklenen Yeni Sezon 72. Bölüm Fragman Yayınlandı

Geçtiğimiz sezon atv ekranlarında mükemmel sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon fragmanı yayınlandı.EDHO yeni sezonu merakla beklenirken bugün yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. Bölüm fragmanı dizi izleyicilerini heyecanlandırdı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı? yeni sezon ne zaman? soruları artık yanıt buldu işte yeni sezon 72. bölüm fragmanı.

Geçtiğimiz sezon Hızır Çakırbeyli bulunmuş olduğu masayı bırakıp ailem ile karadeniz’e köyüme yerleşme kararı aldım bu işleri bırakıyorum demesi ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finaline girmişti.Yaz aylarında çoğu oyunucunun katıldığı var olan oyuncuların çıktığı dedikoduları ve yeni sezon senaryo tahminleri internette binlerce varsayımlara sebep oldu.Bir kaç hafta önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunucularının resmi instagramlar’dan sette görüntü paylaşması ile çekimlere başlandığı anlanan edho dizisinin yeni bölüm fragmanı beklenmekteydi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yönetmeni Onur Tan başta olmak üzere bir çok oyuncu resmi hesaplarından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. bölüm fragmanı nı paylaşarak yeni bölüm heyecanını izleyiciler ile birlikte paylaştılar.

Yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanda karadenizde eli silahlı düşmanlar ve İstanbul’da kalan İlyas Çakırbeyli‘nin abisinin bıraktığı masayı devam ettirmesi ve silahlı çatışma sahneleri dikkat çekti.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. bölüm fragmanında Hızır Çakırbeyli‘nin uzaktan açılan ateş sonrası vurulması tekrardan masaya gelmesi için bir kışkırtma gibi gözüksede Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda nelerin olacağını ATV ekranlarından birlikte göreceğiz.

Hızır Çakırbeyli Ölecek mi? 72. Bölümde vurulan Reis Hızır Çekırbeyli’yi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerini nasıl bir sezon bekliyor.İşte yönetmen Onur tan olmak üzere tüm ekibin paylaştığı;

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon 72. Bölüm Fragmanı EDHO

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?