• DOLAR
  3,8050
  % -0,01
 • EURO
  4,7081
  % 0,10
 • ALTIN
  164,5595
  % 1,21
 • BIST
  $9.240
  % 7,13
   
     
Cem Yılmaz’ın İsyanı

Cem Yılmaz’ın İsyanı

Twitter ve Instgramdan paylaşım yapmayacağını ve sonrasında bu kararını hiçe sayıp paylaşım yapmaya devam eden Cem Yılmaz hakkında çıkan haberlere sosyal medya aracılığı ile isyan etti. İsim benzerliğinden dolayı FETÖ bağlantısı olduğu iddiasında haberleri çıkmış olan Cem Yılmaz son olarak almış olduğu yeni oyuncağı olan teknesine ABD bayrağı takmış olduğu söylentileri karşısında isyan bayrağını çekti.

Twitter üzerinden ”İftirada bugün” başlıklı bir yazı ile açıklama yapan Yılmaz, teknesinin ABD bayrağı taşıdığı ve vergi kaçırdığını söyleyen insanlara ithafen denizde bulunan çoğu teknenin yüzde 80’inden fazlasının ABD bayrağı taşıdığını, kendi teknesinin ise 9 yıldır hiç değiştirmeden Türk bayrağı taşıdığını ve İstanbul Limanına resmi kayıtlı olduğunu dile getiren Yılmaz, vergi kaçırma konusunda ise sadece gülüp geçtiğini, bu tarz haber yapmış olan ahlaksız ve çaresiz insanların düşünce mantıklarına göre o zaman tüm ABD bayrağı taşıyan tekne sahiplerinin uyanık ve vergi kaçakçısı olduğu mantığının çıktığını ve böyleyse bu durumun daha iyi olduğunu ve kendisinin bu kategoriye Türk bayrağı taşıdığından dolayı girmediğini söyledi ve tüm insanların bunu iyice bilmelerini istedi.

 

Daha öncesinde ise Sabah gazetesi yazarı Ersin Ramoğlu’nun kaleme almış olduğu habere göre Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz’ın FETÖ operasyonu kapsamında tutuklanmış olan Enver Altaylı’nın damadı olduğunu ve bundan dolayı da Cem Yılmaz’ında FETÖ bağlantısı olduğunu ileri sürmüştü. Cem Yılmaz’ın twitter üzerinden Ersin Ramoğlu’nu kastederek yalancı köşe yazarından hala özür beklediğini yazan Cem Yılmaz’ın bu tepkisi karşısında Gazeteci Ramoğlu kendisinden özür dilemişti.

 

Cem Yılmaz’ın bundan bir süre önce fotoğraflarına yapılan yorumlardan dolayı sinirlenmiş, instgram ve twitter hesaplarından artık sosyal medya kullanmayacağını açıklamış ve ardından yakında gösterime girmesi beklenen filmi Arif V 216 filmi ile ilgili paylaşımları sosyal medyadan yaparak geri döndüğünü göstermişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?