• DOLAR
  3,8050
  % -0,01
 • EURO
  4,7081
  % 0,10
 • ALTIN
  164,5595
  % 1,21
 • BIST
  $9.240
  % 7,13
   
     
Burak Özçivit’e Dünyaca Ünlü Futbolcu Partneri

Burak Özçivit’e Dünyaca Ünlü Futbolcu Partneri

Ekranların son döneminin en popüler ve yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit son olarak imza atmış olduğu projede ünlü futbolcu David Beckham ile birlikte yeni açılacak bir AVM’nin reklam yüzü olacaklar.

Burak Özçivit‘in kısa bir süre öncede gene Dubai’li bir firmanın İstanbul’da açmış olduğu AVM’nin reklam yüzü olmasıyla güzel bir kazanç elde eden Özçivit, gene aynı firmanın başka bir AVM reklam çalışmasına imza atarak kazancını neredeyse ikiye katlamış olacak. Geçtiğimiz aylarda kendisi gibi ünlü oyuncu Fahriye Evcen ile hayatını birleştirmiş olan Özçivit yaptığı işlerle de adından sıkça söz ettirir durumda.

Sadece Türkiye’de değil Ortadoğu’da da çok popüler olan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Özçivit, kariyerinin en iddialı projelerinden birine daha imza atmaya hazırlanıyor. ABD’ye gidiş sebebinin yalnızca tatil olmadığı ve aynı firmanın sahibi Dubai Emiri Şeyh El Maktum’un daha önce İstanbul’da inşa ettirmiş olduğu AVM’nin dışında şimdide  New York merkezli yapılacak projesi için görüşmelere katıldığı öne sürüldü.

Daha önce rol almış olduğu Emaar Square projesinin Ortadoğu’da yayınlanmış ve yayınlanmakta olan reklamlarda yaklaşık 5 milyon tl almış olduğu ve David Beckham ile olacak reklam anlaşması için ne kadar alacağı ve ne zaman kesinleşeceği ise henüz bilinmiyor. Çekimlerin büyük ihtimalle yurt dışında yapılacağı konuşulsa da henüz imza bile kesinleşmiş durumda değil lakin bu iki ünlü isimle birlikte yapılacak olan herhangi bir işin çok ses getireceği aşikar. Çoğu genç kadın için İki yakışıklı ve başarılı ismin oynayacağı reklam projesinde birbiri ile olacak uyumu ise hayal kurdurucu. Burak Özçivit’in yapılacak olan bu projenin kesinliği konusunda sosyal medya aracılığı ile duyurması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?