• DOLAR
  3,8050
  % -0,01
 • EURO
  4,7081
  % 0,10
 • ALTIN
  164,5595
  % 1,21
 • BIST
  $9.240
  % 7,13
   
     
Alişan İsyan Etti

Alişan İsyan Etti

Ünlü televizyon programcısı Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile geçtiğimiz aylarda nişanlanan ünlü şarkıcı Alişan telefonla konuk olduğu Beyaz Tv programında çıkan haber ve yorumlara isyan etti.

Gerekli açıklamayı yaptığını ve daha artık konuşulacak bir durum olmadığını ifade eden sanatçı, karşı tarafın nişanda takılmış olan takıları da geri istediği haberini de yalanladı.

Ünlü şarkıcı Eda Erol ile evlilik hazırlıkları yaparken ve yeni yıldan önce evlenmesi beklenirken sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir açıklama ile Eda Erol’a yollarını ayırdığını açıklamıştı.

Bu durumdan dolayı büyük üzüntü duyduğunu dile getiren sanatçı, adım atmış oldukları birlikteliğin evlilik ile sonuçlanmasını istemiş olduklarını fakat bunu başaramadıklarını ve aileler ile birlikte karşılıklı olarak böyle bir karar almak zorunda kaldıklarını açıkladı.

Aile büyüklerinden Alişan’ın babası ise Eda Erol’un da aynı şekilde sosyal medya üzerinden açıklama yapması üzerine Eda Erol için ”Kendini artist sanıyor” şeklinde ifade kullandığı öne sürüldü.

Aynı zamanda Alişan’ın Eda Erol’a takmış olduğu pırlanta yüzüğü ve takıları da geri istemiş olduğu öne sürülüyor. Tüm bu iddialara ateş püsküren Alişan telefonla bağlanmış olduğu programda Eda Erol’un namusu hakkında laf edecek herkesi karşına alacağını ve böyle bir durumun bu konuları konuşan ve çıkaran kişilerin kız kardeşleri içinde yapılsa onların da nasıl tepki vereceğini, böyle dedikoduların insanların hayatlarını ne denli rahatsız ettiğini de dile getirdi. Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamanın yeterli ve açık olduğunu dile getiren sanatçı hala bu konu hakkında neden yorum yapıldığını anlamadığını ve artık herkesin bu konuyu kapatması gerektiğinin de altını çizdi. Eda Erol ise şuan için sessizliğini korusa da en kısa zamanda ondanda bir açıklama bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?