• DOLAR
  3,7914
  % -0,37
 • EURO
  4,7028
  % -0,01
 • ALTIN
  164,3131
  % 1,42
 • BIST
  $9.339
  % 8,43
   
     
Aleyna Tilki, Frauke Hagen fotoğraf Skandalı instagram’da rezil oldu

Aleyna Tilki, Frauke Hagen fotoğraf Skandalı instagram’da rezil oldu

Aleyna Tilki fotoğraf Skandalı instagram’da rezil oldu. Frauke Hagen Kendisine ait olduğu fotoğrafı kendisininmiş gibi instagram’da yayınlayan Aleyna Tilki tüm hayranlarını şaşkına uğrattı. Fotoğrafın asıl sahibi Frauke Hagen olanları şaşkınlıkla izlediğini sosyal medyada paylaşmış olduğu bu görüntüyle net bir şekilde açıklık getirdi.

Açık ve net görüntüleniyor ki Aleyna Tilki benim Kanada’ da 2 yıl önce çektiğim fotoğrafı kendisininmiş gibi instagram da yayınlıyor Aleyna tilki resmimi çaldı.

“ÇALDIĞIN O RESMİMİ YERİNE KOY LÜTFEN”
İlginç olanda fotoğrafı gören bir kullanıcı ‘photoshopfail1’ kişinin fark etmesi sonucu ortaya çıkmış. Yaptığı açıklamada Sen olsan bari olarak Espriler de bulunan o çaldığın fotoğrafı da yerine koysan eğer sen olduğundan emin olamıyorsan. Manzara arıyorsan en güzelinden o zaman instagram açılır en iyisinden O sen olsan bari sen olsan bari gibi sözleriyle devam edip size güzel şarkı yazdım #AleynaTilki Saç renk tonu aynı olunca insanları kandırırım düşüncesine girmiş ifadeleri kullandı.

Alta yer alan resimde Frauke Hagen tepkisini çok bariz göre biliyoruz.

NELER OLUYOR BURADA ?
Aleyna Tilki fotoğraf Sıkandalı instagram'da rezil oldu

Aleyna Tilki instagram’da rezil oldu sosyal medya karıştı. Aleyna Tilki beklenmedik bir olay daha yaratıp fotoğraf Sıkandalı na imza attı. Fotoğrafın kendisine ait olmadığı çıkmayacağını düşünüp paylaşım yapan ve ardından fotoğrafın sahibi tarafından tespit edilen Aleyna Tilki bu yaptığı olayla çok konuşulacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?