• DOLAR
  3,8050
  % -0,01
 • EURO
  4,7081
  % 0,10
 • ALTIN
  164,5595
  % 1,21
 • BIST
  $9.240
  % 7,13
   
     
Acun’dan Anlamlı Hareket

Acun’dan Anlamlı Hareket

Kas hastalığı rahatsızlığı ile başa çıkmaya çalışan Ebru Özçelik’in Acun Ilıca ile tanışma hayali gerçek oldu. TV8 kanalının sahibi olan ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı sahibi olduğu özel yatıyla önce Ebru Özçelik’e boğaz turu yaptırdıktan sonra Survivor yarışmacıları ile tanıştırıp TV8 stüdyolarını gezdirdi.

Rahatsızlığı nedeniyle yürümeyip tekerli sandalyeye mahkum olan Ebru Özçelik’in Acun Ilıcalı ile tanışma hayaline yanıt veren Ilıcalı, şuan Brezilya’da olduğunu ve en kısa zamanda bu organizasyonu ayarlayacağını söyleyerek Ebru Özçelik’in çağrısına cevap vermiş oldu. Dediğini yapıp Brezilya’dan döner dönmez güzel bir organizasyon ayarlayan Ilıcalı, Sarı Mikrofon sunucusu Özkan Bozkurt ile görüşüp 18 yaşında ki Ebru Özçelik’e ulaştı.

Hatay’da yaşayan Ebru ve ailesi ile birlikte bu duruma aracılık eden sunucu Özkan Bozkurt Acun Medya tarafından alınmış olan uçak biletleri ile İstanbul’a getirildi. Havaalanında Acun Medya ekibi tarafından karşılanan aile Ilıcalı’nın özel yatıyla boğaz turu yaptıktan sonra TV 8 stüdyolarına götürüldü. Burada kendisini survivor yarışmacılarından olan Erdi Ünver ile Bulut Özdemiroğlu karşıladı. Uzun bir sohbetin ardından stüdyoları gezen Ebru Özçelik herkesle bol bol hatıra fotoğrafı çektirip bu anları ölümsüz kıldı.

Acun Ilıcalı ile de bol bol sohbet edip fotoğraf çektiren Ebru Özçelik Acun Ilıcalı tarafından hediye edilen laptop bilgisayar ve diğer hediyeleri büyük bir mutlukla kabul etti. Acun Ilıcalı sayesinde 1 günde olsa güzel bir İstanbul turu yaşamış olan Ebru Özçelik’in bu mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Hatay’a döndükten sonra ona bu güzel günü yaşatıp hayalini gerçekleştirmesine olanak sağlayan Acun Ilıcalı ve Özkan Bozkurt’a sonsuz teşekkürlerini sunan Ebru Özçelik hayatı boyunca unutamayacağı bir gün geçirdiğini dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?