Kılıçdaroğlu Olayı ile İlgili Yeni Gelişme

Kılıçdaroğlu Olayı ile İlgili Yeni Gelişme… 21 Nisan Pazar günü yaşanan saldırıda, Kılıçraoğlu’na yumruklar atılmış, CHP lideri darp edilmişti. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen çatışmada hayatını kaybeden 4 şehitten birinin ailesini ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu, ziyaretin sonunda, çevredeki insanlar tarafından yuhalanmış ve saldırıya uğramıştı. İşte Kılıçdaroğlu Olayı ile İlgili Yeni Gelişme…

Kılıçdaroğlu Olayı ile İlgili Yeni Gelişme
22 Nisan 2019 - 13:05

Bu hain saldırının ardından yumruk darbelerine maruz kalan Kemal Kılıçdaroğlu, civardaki bir eve sığınmış ve burada tehlike geçene kadar beklemişti. Bir son dakika haberine göre olaya ilişkin yeni bir gelişme yaşandı.

Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan bu saldırıya yönelik gözaltına alınan kişilerin izi bulundu! İşte haberin detayları…
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının açıkladığı bilgilere göre; Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırının faillerinden olan Osman Sarıgün, Sivrihisar’da; diğer 5 şüpheli ise Çubuk ilçesinde bulundu!Yapılan açıklamalara göre, olaya karışan kişilerin ifadelerinin aldığı belirtildi. Gözaltına alınan şüphelilere neler olacağı merak konusu iken, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından gelen açıklama ise şöyleydi:

“Olaya karıştıkları iddia edilen diğer şüphelilerin kimlik tespiti ve araştırılması işlemleri de titizlikle yapılmaktadır. Olay çok yönlü olarak tüm ayrıntılarıyla araştırılmaktadır.” 

Kılıçdaroğlu Olayı ile İlgili Yeni Gelişme

İşte bu açıklamanın ardından şüphelilerin ifadelerinin alınacağı belirtildi. Gözler şimdi şüphelilerin ifadelerinde…

YORUMLAR

  • 0 Yorum