İŞKUR bayram sonrası vasıflı vasıfsız 10 bin 886 daimi işçi ve temizlik personeli alımı online iş başvurusu

İŞKUR ağustos ayı içerisinde yayınlamış olduğu 45 bin 881 iş ilanları ile Türkiye geneli toplamda yaklaşık 60 bin personel alımı yapacak.

İŞKUR bayram sonrası vasıflı vasıfsız 10 bin 886 daimi işçi ve temizlik personeli alımı online iş başvurusu
11 Ağustos 2019 - 16:46

Türkiye İş Kurumuna (İŞKUR) Kurban Bayramı süresinde de online olarak iş başvurularınızı resmi web sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Balıkesir, Samsun, Adana, Antalya olmak üzere yaklaşık 60 ilde daimi işçi ve temizlik personeli alımı yapacak.
İŞKUR’un resmi web sayfasında yer alan açık iş ilanlarına göre 8 bin 971 vasıflı ve vasıf daimi işçi alımı ve 1.915 temizlik personeli alımına ilişkin ilanlar bulunmaktadır.
Yayınlanan iş ilanları ile ilgili aşağıda link verilmiştir. Belirtilen link alanını tıklayarak İŞKUR’a yayınlanan iş ilanlarını görüntüleyebilir ve buradan A-Z sıralanmış meslek gruplarını ait ilanlara hemen online olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklı olmak üzere;
Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
18 yaşını tamamlamış olmak,
İŞKUR’a kayıtlı olmak,
Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
Kamu haklarından mahrum olmamak.
Güvenlik Soruşturması/Arşiv araştırması olumlu olmak.
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olması)

YORUMLAR

  • 0 Yorum