İmamoğlu'na Destek Verdiği Gerekçesi İle Bunları Yaşadı

Kanseri yendiği için Erdoğan örnek göstermişti, daha sonra Ekrem İmamoğlu’na destek verdiği için bir vatandaşın saldırısına uğrayan Göknur Damat herkesi çok şaşırttı. Kanser tedavisi gören Göknur Damat, verdiği mücadele nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından takdir edilmişti.

İmamoğlu'na Destek Verdiği Gerekçesi İle Bunları Yaşadı
13 Mayıs 2019 - 17:38

Damat, İBB seçimlerinin iptal edilmesinin ardından muhalefetin adayı Ekrem İmamoğlu’na destek verdiğini açıklamış ve “Her şey çok güzel olacak” diyerek İmamoğlu’nun kampanyasına 20 TL yatırmıştı.

Göknur Damat bu hareketinden sonra sosyal medyada linç edilmiş ve hakaretlere maruz kalmıştı. Geçtiğimiz gün kimliği belirlenemeyen bir şahıs, Göknur Damat’ı “Sen misin cesur yürek” diyerek karnından bıçakladı. İmamoğlu’na destek verdiği için başına böyle bir şeyin gelmiş olmasına çok şaşkın olduğunu belirtti.

“Her Şey Çok Güzel Olacak” Dedi, Bıçaklandı


Meme kanseri gören ve KOSGEB’ten çektiği kredi ile makyaj stüdyosu açan ve kanserle mücadelesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından örnek gösterilen Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için her şey çok güzel olacak diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na destek için 20 TL para yatırmıştı. Bunun üzerine Göknur Damat bıçaklandı.

Ak Partililer Büyük Tepki Gösterdi

Damat’ın bu paylaşımı bazı AK Partililer tarafından eleştirildi. Damat’ın paylaşımlarını sosyal medyada paylaşan bazı AK Parti üyeleri

“Bizden olanı bir kenara attık. Bizden olmayanı başa taç ettik. Onlar da aldı bizi ayak altına paspas etti” şeklinde paylaşımlarda bulundular.

İmamoğlu Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu

Linç girişimine maruz kalan Göknur Damat dün akşam saatlerinde “Sen misin o cesur yürek” diyen bir kişi tarafından baldırından bıçaklandı. Hafif yaralanan Damat’a saldıran şahsı polis her yerde arıyor. Polis merkezinde ifade veren Damat’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun menfur saldırının takipçisi olduklarını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum