• DOLAR
  3,7914
  % -0,37
 • EURO
  4,7028
  % -0,01
 • ALTIN
  164,3131
  % 1,42
 • BIST
  $9.339
  % 8,43
   
     
Selahattin Aydoğdu’nun Heykelini Yaptılar

Selahattin Aydoğdu’nun Heykelini Yaptılar

Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim ve Damatları ile tartışmaya giren ve çıkan arbede sonrası televizyonlara konuşan Selahattin Aydoğdu’nun heykelini yaptılar.

Alaçatıda Yüzevler Kebap lokantası olan Selahattin Aydoğdu Fatih Terim ile tartışma yaşamış ve gündemde yer almıştı. Fatih Terim damatları ve kendisi arasında yaşanan olay sonrası suskunluğunu koruyan Fatih Terim olayın ardından Milli Takımdan istifa etmişti.

Gündemde unutulan olayın ardından Selahattin Aydoğdu’nun heykeli büyük ilgi gördü.Popüler bir sosyal medyada organize olan Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri Selahattin Aydoğdunun birebir benzeyen heykelini yaptılar. Yapılan heykel sonrası öğrenciler işletmesini yaptığı Kebapçı’nın önüne heykeli bıraktılar.

Bir spor sitesinin desteğiyle yapılan heykelin üzerindeki “Türk futbolunun kaderini değiştiren adam Selahattin Aydoğdu” cümlesi bi hayli dikkatleri üzerine topladı.

Selahattin Aydoğdu böyle birşey beklemiyordum emeği geçen herkese sonsuz teşekkür edip çok şaşkın olduğunu belirtti. Selahattin Aydoğdu yoldan geçen ve müşterileri tarafından yoğun ilgi görüyor ve fotoğraf çekiliyorlar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?