• DOLAR
  3,8153
  % 0,26
 • EURO
  4,6993
  % -0,09
 • ALTIN
  163,4900
  % 0,28
 • BIST
  $9.231
  % 6,80
   
     
Merkel den Şok Türkiye açıklaması! Türkiye AB’ye üye olamaz.

Merkel den Şok Türkiye açıklaması! Türkiye AB’ye üye olamaz.

Merkel den Şok Türkiye açıklaması ! Türkiye AB’ye üye olamaz Sözleri  Bakan Çeliğin Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptığı ve Merkel açıklamasını ibretle izlediği Bakan çeliğin açıklamada bulundu Türkiye ile Almanya son dönemlerin en kötü tarihini yaşıyor dedi. Merkel ve Alman siyasetçilerin söylemlerine değindi.

Türkiye uzun yıllardan beri AB‘ye üye olma yolunda çok iyi adımların atıldığını biliyoruz üyelik müzakerelerinde 24 Eylülde düzenlenecek AB seçimlerinde tartışacaklarını belirti. Alman sözcüsünün söylemlerinden biride Türkiye’nin AB üyeliği alabileceği bir yerde olmadığını söyledi. AB  müzakerelerinin sonlanması için tüm AB üye ülkelerin onayı gerekiyor dedi.

Merkel den Şok Türkiye açıklaması! Türkiye AB'ye üye olamaz.

Angela Merkel çıktığı televizyon programında rakibi  Martin Schulz‘a farklı bir çizgi izlediğini dile getirip eleştirilerinde bulundu. Angela Merke Türkiye için yaptığı açıklamalarda tavırlı olduğu müzakerenin de sonlandırılmasını dile getirdi.

Merkel Almanya da yaşayan Türk vatandaşların tutuklanması Türkiye üzerinde ekonomik baskılar yaratıyor sözlerini kullandı. Angela Merkel Seyehat konusuna da değinip daha çok sert olabilir şeklinde açıklamalar yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?