Burcu Esmersoy'dan şaşırtan itiraf; "Beni hortumla dövdü"

Sunucu Burcu Esmersoy katıldığı bir programda babasının kendisini tuvalete kapatarak hortumla dövdüğünü anlattı.

Burcu Esmersoy'dan şaşırtan itiraf; "Beni hortumla dövdü"
17 Şubat 2020 - 12:38

Sevilen sunucu Burcu Esmersoy, Youtube'da Uzman Psikolog Gökhan Çınar'ın konuğu oldu. Esmersoy, programda samimi itirafları ile herkesi şaşırttı. Ailesine dair daha önce kimseye anlatmadığı şeyleri yayında anlatan Esmersoy, sevenlerini şaşırttı.

"ANNE DEDİĞİM İÇİN TOKAT ATTI!"

Esmersoy, annesi sorulduğunda ona uzun süre 'anne' dahi diyemediğini şöyle anlattı: "Annem başka bir evlilik yaptığı için 18 yaşına kadar anneme 'Teyze' demek zorunda kaldım. Üvey babam çok muhteşem bir insandı. Onun hakkını ödeyemem ama annemin hakkını bilmiyorum. Hatta bir gün anneme yanlışlıkla 'Anne' dediğim için tokat yedim. 18 yaşımda annem 'Artık bana anne diyebilirsin' deyince yaşadıklarımı sorgulamaya başladım."

"HASTA OLDUĞU İÇİN RAHATLADIM!"

Babası ile ilgili sıkıntılarını halen çözemediğini ifade eden Esmersoy, bir babanın nasıl olması gerektiğini bilmediğini söyledi. Güzel sunucu babasıyla ilişkisini gözyaşları içinde şu sözlerle anlattı: "Babamın sadece beni yersiz yere azarladığını biliyorum. Babalarıyla ilişkileri çok iyi olan kız arkadaşlarım hayata karşı daha güvenli, hayatlarına giren erkeklerle daha rahat olabildiklerini gördüm. Babayla ilgili sorunları çözemedim. Babamla hiç görüşmüyordum, ablam 'Babam çok hasta istersen bir pişmanlık yaşamamak için görüşelim. Seni görmek istiyor' dedi. Ofisine görüşmeye gittik ve çok soğuk, tanımadığım bir insan ama bir baba. Beni lütfen yargılamayın onun çok hasta ve zor durumda olduğunu gördüğüm zaman içimdeki rahatlamayı ve huzuru anlatamam.Bu güzel bir duygu değil. Babamın ablamla sert bir dille konuşmaya başladığını gördüğümde ben bir şey söylemek istiyorum diyerek 'Şu anda seni bu kadar kötü bir durumda görüyor olmaktan duyduğum mutluluğu sana söylemek istiyorum. Allah'a olan inancımı çok arttırıyor' dedim"

"TUVALETTE HORTUMLA DÖVÜYORDU"

Burcu Esmersoy,
babasıyla ilişkisinde şiddetinde yer aldığını söyledi ve şaşırtıcı itiraflarda bulundu:
 "Babanla ilgili bir ana git denildiğinde hep evdeki küçük tuvalete kapatılıp hortumla hiç acımadan bana vurduğunu hatırlıyorum. 3-4 yaşındaki bir çocuktum. Çok gereksiz ve sebepsiz buluyorum bunu."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum