Buket Aydın İle İlgili Kanal D'den Açıklama

Buket Aydın Kanal D’den kovuldu mu, işten mi çıkarıldı sorusu gündeme oturdu. Son açıklama ise Kanal D’den geldi. Buket Aydın ile ilgili Kanal D’den gelen açıklama ise herkesin aklındaki soru işaretlerine cevap olacak nitelikteydi.İşte detaylar...

Buket Aydın İle İlgili Kanal D'den Açıklama
23 Nisan 2019 - 21:02

Kanal D Haber Başkanı, Kanal D Ana Haber Bülteni Sunucusu ve CNN Türk 40 programı sunucusu Buket Aydın’ın bugün Kanal D’de akşam haberlerini sunmasına izin verilmediği haberleri sosyal medyanın gündeminr bomba gibi düşmüştü.

2018 yılı Mayıs ayında Kanal D’ye geçiş yaparak burada Ana Haber bülteni sunmaya başlayan Buket Aydın’ın bu görevden alındığı ve işine son verildiği iddia edildi. Ortaya çıkan iddialara göre Buket Aydın’ın Demirören Medya ile olan sözleşmesi feshedilmiş ve işine son verilmişti. Bu iddiaların ardından Kanal D’den flaş bir açıklama geldi. Yapılan açıklama şöyle:Bugün bazı internet sitelerinde Kanal D Haber Başkanı ve sunucusu Buket Aydın’ın görevinden alındığına dair iddialar yer almıştır. Bu iddialar gerçek dışıdır. Buket Aydın görevine devam etmektedir. Bu haberleri yapanlarla ilgili hukuki süreç uygulanacaktır.”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart sürecinde Kanal D’de Buket Aydın’ın konuğu olmuştu. Programda, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul, Ankara, Bursa, Adana ve Mersin gibi büyük illeri kazanacağını söylemiş “Bütün bunları alacağız, ben gerçeği söylüyorum size” dedi.  Bunun üzerine Kanal D spikeri Aydın, kahkaha atarak bugün formunuzdasınız dedi.. Kılıçdaroğlu’nun seçim iddialarını gülerek karşılayan Buket Aydın, sosyal medyada büyük tepki almıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum