BİM 5 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu! BİM Haftanın Önerileri Kampanyası

BİM Aktüel 5 Şubat 2019 kataloğu ile gelen haftanın önerileri indirimleri Salı günü başlıyor. BİM marketlerde 5-8 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatları haftanın önerileri kataloğu içerisinde bulabilir, Yine kaliteli ve keyifli alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz. BİM Aktüel Salı kataloğu detayları haberimizde sizleri bekliyor.

BİM 5 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu! BİM Haftanın Önerileri Kampanyası
03 Şubat 2019 - 23:26

BİM Marketin yeni dönem aktüel ürünler kampanyasının yer aldığı Salı kataloğu yayınlandı. Muhteşem kampanyaları ile cuma günü tüketicilerin yüzünü gördüğünü Marketler Zinciri hiç zaman kaybetmeden yeni ürünlerini sizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Haftanın önerileri başlığı ile gelen BİM Aktüel kampanyası, siz değerli tüketicilere çifte mutluluk yaşatacak. Geniş ürün yelpazesi sayısız ürün çeşidi ile İndirim kampanyaları her zaman yüz güldüren BİM market, İhtiyacınız olan her şeyi en uygun fiyatlarla karşılıyor. Vatandaşların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden ve buna uygun olarak aktüel indirim kampanyaları hazırlayan ünlü marketler zincirinin bu haftaki yeni kataloğunda da sizlerin beklediği ürünler var. BİM aktüel kataloğu ile gelen yeni indirimleri merak ediyorsanız haberimizin devamında detayları bulabilirsiniz.

BİM aktüel 5 – 8 Şubat 2019 Haftasında geçerli olacak haftanın önerileri kampanyası içerisinde bu hafta da özenle seçilmiş ürünleri sizlere ulaştırıyor. Salı günü başlayacak olan BİM market kampanyası Cuma günü sona erecek. Bildiğiniz üzere BİM Marketin büyük kampanyası cuma günleri başlıyor. Sakın kaçırdım diye üzülmeyin çünkü kampanyalı ürünler hala BİM market raflarında Sizlerle buluşmaya devam ediyor. Fakat stoklarla sınırlı olan bazı ürünler tükenmiş olabilir. Özellikle teknoloji ürünleri BİM Markete sınırlı sayıda geliyor, O ürünler arasından almak istediğiniz ürün olursa elinizi çabuk tutmamız gerekiyor. BİM Aktüel cumakampanyası hakkında detayları daha önce size vermiştik. İsterseniz BİM aktüel Salı kataloğu ile Bu hafta markete neler geliyor onları da yakından inceleyelim.


YORUMLAR

  • 0 Yorum