28 Aralık 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Dalgınsın…Dalgalı sularda seyrediyor gönlün… Taşkın bir sel olmak istiyorsun an geliyor…Sonra tekrar bağlıyorsun elini kolunu… Anlatmaya üşeniyorsun… Anlatılanları da aklında tutmuyorsun…Farklı bir kaynaktan besleniyor enerjimiz 16 Kasım’dan beri…Gökyüzünün enerji, hareket, canlılık, kararlılık getiren gezegeni Mars, kendinin tam da zıttı Balık Burcu’nda seyrediyor. Mars, “ hadi harekete geçelim” derken, Balık “ daha hangi yöne gideceğime karar vermedim” diyor.

28 Aralık 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları
28 Aralık 2018 - 01:56

Gökyüzü çok şey anlatır. Onu hal diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Hep kendini yenileme telaşında insan. Kendini onarma, tamir etme. Önünde dört gün var. Önce “ruh”, önce “ anne”, önce “annelik”, önce “ duygular” Bilinçaltının hazine sandıklarını ortaya çıkarma, havalandırma, bohçaları temizleme ve lavanta ekme zamanı.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bir gün, mutlaka diğer günden farklı olmalıdır. Gün gelir enerjini kariyerin için harcarsın, gün gelir arkadaşların için ya da içinde filizlenen umutların için. Bugün biraz paylaşım günü. Kırgınlıklarını, kızgınlıklarını, can kırıklarını gönüldaşlarınla paylaşma zamanı.

İkizler ve Yükselen İkizler:Hareket planın var her zamanki gibi. Ama nereden yol alacağını bilmeme hali sarsıyor seni. Neyse ki az kaldı. Biraz daha sabret. Gerçi sabır ve sen birbirinize tezat manadasınız ama olsun. Bugün iç sesini bir dinle bak bakalım ne diyor. Mesela evle mi ilgilen diyor? Ya da hadi artık çalış mı diyor? 

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Anlatmak en iyisi.. Hiç bir şey tutmamak içinde. Sen anlat sustuklarını... Paylaş içinden geçenleri...Çekinmeden, endişe duymadan, eleştirilmekten korkmadan. Bir de her duyduğuna hemen inanma...Önce bir akıl süzgecinden geçir sana anlatılanları

Aslan ve Yükselen Aslan:  Kısa bir zaman kaldı aslında...Günler...Bili yorum son bir kaç haftadır hayat enerjini, eforunu kendine dönüştürmek için harcıyorsun. Ve bir de maddi krizlerini dönüştürmek için. Kazandığın para yeterli mi? Daha fazla kazanmak için neler mümkün? Şimdi nefsini terbiye etme zamanı.

Başak ve Yükselen Başak:  Çatışmalar, yüksek sesle bağırmalar, ağzından çıkanın kulağının duymadığı zamanlar… Son bir kaç haftadır enerji yakıtındı.. .Şimdi bir “ter”le topla yaşadıklarını... Neler seni sinirlendirdi? Neler için, kimler için uğraş verdin bu kadar çok? Şimdi de bu soruların yanıtları için alın teri dök bakalım.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bir kedi gibi yaşamak ne güzel olurdu değil mi? Kucağından bırakmak istemediğin tekir kedi gibi mesela... Uyumak sıcak sobanım yanında...Kucağına düşmek” aşk”ın...mırıldanarak anlatmak sevdiğini...Belki yolunu kaybettin. O zaman yıldızlara bak yönünü bulmak içim.

Akrep ve Yükselen Akrep:  Çok uğraş verdin..çok enerji sarfettin...Çocuğun için, çocukluğun için, içindeki çocuk için.  Son bir kaç haftadır bu konular seni hareketlendirdi. Gündemini meşgul etti. Bugün geçirdiğin süreci düşün. . Eksik yönlerini tamamlamaya çalış mesela. Ya da neler yapman gerekenleri irdele.

Yay ve Yükselen Yay: Zamana zaman tanımak gerekiyor bazen… Çok fazla kurgulamadan, zihinde senaryolar üretmeden beklemek… Son birkaç haftadır tüm enerji kaynaklarını kariyerinde kullanıyorsun. Ama hep bir depresif hallerde geziniyorsun. Yaptığın işe, hazırladığın sunumlara belki de güvensizliğin.  Şimdi dört günlük bir süre var önünde. Bu karamsar buluttan kendini çıkarmak için.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Son birkaç haftadır…Aslında otuz uzun günden fazladır… Hep bir tema üzerinde yoğunlaşıyor hayatın…En yakınındakiler, en sana benzeyenler, en senden destek alanlar…Aynı yerden hayata tutunduğun…Yani kardeşin…Çok uğraştırdılar seni… Neyse ki az kaldı…Dört gün sonra daha rahat hissedebilirsin kendini…Bu arada kısa bir yolculuk yapmaya ne dersin?

YORUMLAR

  • 0 Yorum