23 Nisan'da Çalışanlara 4 Gün Tatil Rehberi!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl Salı gününe denk geliyor. Mustafa Kemal Atatürk tarafından 23 Nisan Dünya çocuklarına armağan edilmiştir. Bu yıl 23 Nisan ise Salı gününe denk geliyor. 23 Nisan çalışanlar için resmi tatil.

23 Nisan'da Çalışanlara 4 Gün Tatil Rehberi!
13 Nisan 2019 - 18:33

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl Salı gününe denk geliyor.

ATATÜRK'ÜN DÜNYA ÇOCUKLARINA ARMAĞANI

Mustafa Kemal Atatürk tarafından 23 Nisan Dünya çocuklarına armağan edilmiştir. Bu yıl 23 Nisan ise Salı gününe denk geliyor. 23 Nisan çalışanlar için resmi tatil.

4 GÜN TATİL OLACAK MI?

22 Nisan pazartesi günü çalışanlar işlerine gidecekler. Pazartesinin tatil olduğuna dair resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat pazartesinin tatil edilmeside geçmiş yıllara baktığımızda beklenmiyor.

PAZARTESİYİ İZİN ALAN 4 GÜN TATİL YAPAR

Tatil planı yapacak olan çalışanlar 22 Nisan Pazartesi gününde izin alabilirse 4 günlük bir tatil yapabilecek. Çünkü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi tatil olarak yer alıyor..

BU SENE OKULLAR NE ZAMAN KAPANIYOR?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2019 yılı Eğitim Öğretim takvimini önceden açıklamıştı. Peki, okullar ne zaman kapanacak? Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınladığı takvime göre yaz tatili 15 Haziran 2019 Cumartesi günü başlayacak. Tatil, 16 Eylül Pazartesi gününe kadar sürecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum