2019 Yılı Memur ve İşçi Alımı Yapan Kurumlar! Memur, İşçi, Personel Alımı İlanları! DPB Başvuru Genel Şartları Nelerdir?

Kamu kurum ve kuruluşlarında memur, personel ve işçi gibi iş pozisyonları için başvuru yapmak isteyen adaylar internet üzerinden iş ilanlarını araştırmaya devam ediyor. Yurt genelinde çeşitli münhal kadrolar için DPB üzerinden yayınlanan, kendine özgü başvuru şartları ve tarihlerini taşıyan kamu personeli (memur) ve işçi alım ilanlarını KamuAjans olarak sizler için derledik.

2019 Yılı Memur ve İşçi Alımı Yapan Kurumlar! Memur, İşçi, Personel Alımı İlanları! DPB Başvuru Genel Şartları Nelerdir?
05 Mayıs 2019 - 22:35

İŞKUR ve Devlet Personel Başkanlığı (DPB) aracılığıyla hem kamuya, hem özel sektörlere hem de bazı kuruluşlara ait ilanlar ilgili vatandaşlara duyurulmakta, bazılarının başvuru süreçleri devam etmektedir. İşsizlik sorununa çözüm odaklı yapılan ilanlar nisan ayında da tüm hızıyla sürerken; Nisan ayı içerisinde başvurabileceğiniz personel, işçi ve memur alımlarını sizler için derledik. İşte 2019 memur ve işçi alımına dair son ilanlar... Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 2019 Nisan ayına ait ilanlar duyuruya çıktı. Bir çok farklı kurum ve kuruluş, belediye ve üniversite kamu personeli, memur alımı yapıyor. Bir çok farklı branş ve kadroda yapılacak alımlar için yayınlanan ilanları sizler için haberimizde derledik. İlanlara KPSS’li ve KPSS’siz lise, önlisans ve lisans mezunu olanlar başvuru yapabilecektir. 

Memur olma hayali kuran binlerce vatandaş memur alım ilanlarını dört gözle takip ediyor. Nisan ayı içerisinde de bir çok kamu kurum ve kuruluşu memur alımı gerçekleştirecek. Devlet Personel Başkanlığı (DPB) aracılığıyla 2019 Nisan ayına ait ilanlar memur adaylarına sunuldu. Bir çok farklı kurum ve kuruluş, belediye ve üniversite kamu personeli, memur alımı yapıyor. İlanlara KPSS'li ve KPSS'siz lise, önlisans ve lisans mezunu olanlar başvuruda bulunabiliyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum